arhivă

Arhivele lunare: iunie 2013

ASTRA – vezi postarea de mai jos
responsabil: Bogdan Demetrescu

CÎRȚIȘOARA: Ciobanu Raluca, Lucaci Maria
responsabil: Bogdan Demetrescu

DEALU CERULUI: Marta Adina, Andrecencu Maria, Kovacs Anna, Udma Victor, Udma Andrei
responsabil: Claudiu Toma

ENCODED FIELDS: Ciulea Victor, Nistor Dragoș, Oargă A., Vingan R., Poiană D, Voica A., Cartina A., Mates L., Onicala P.
responsabil: Răzvan Oprița

HODONI: Andrei S., Brează L., Bușan M., Ghiniță E., Trofin A., Karpati N.
responsabil: Oana Simionescu

PAO: Cotoranu M., Matzek L., Retezar R., Rus G., Talpoș A., Tiron A., Tudor B., Tudor D., Voicu L.
responsabil: Maja Bâldea+Anda Maier

TAMTAM: Budău R., Cuibuș B., Urmuz R., Oprea A., Popa Adela, Băduţ O.
responsabil: Codruța Negrulescu

TIMIȘOARA ASCUNSĂ: Dogar V., Jichici M., Tamaș E., Valache A., Cojocaru E.
responsabil: Oana Simionescu

CALCAN DE TM: Boldor M., Popa L.
responsabil: Oana Simionescu

BIBLIOTECĂ/ARHIVARE: Iacobescu O., Șoit N., Szalai D., Simon Samuel, Talpa E.
responsabil: Claudiu Toma

ADMITERE: Uluceanu Bogdan, Șsandru Vlad, Tarina Zoltan, Puticiu Alex
responsabil: Ana Branea

BIROU DE ARHITECTURĂ: Drăcea Elvis, Bernat Ștefana, Anghelescu M.
responsabil: Bogdan Demetrescu

HABITAT FOR HUMANITY: Mărginean Paul
responsabil: Bogdan Demetrescu

URMĂTORII STUDENȚI NU AU FOST GĂSIȚI PE LISTELE DE PRACTICĂ ȘI SUNT RUGAȚI CA PÂNĂ CEL TÂRZIU LUNI SĂ SE ÎNSCRIE ÎNTR-UNA DINTRE PRACTICILE PREZENTATE SAU ÎN ALTA – ȘI SĂ ANUNȚE PE ADRESA DE E-MAIL arhitectura2tm@gmail.com ÎN CE PRACTICĂ VOR MERGE ÎN ACEASTĂ VARĂ:
COROIU C., DEANU D. FILIP A., PRUTEANU, RANGU

Lista finală a studenţilor înscrişi la practica în Muzeul ASTRA Sibiu, 15-25 iulie 2013.

1. Domokos Attila
2. Cristescu Calin
3. Melencu George
4. Ocolisan Bogdan
5. Cîciu Ioana
6. Capuceam Silviu
7. Plesea Ovidiu Alexandru
8. Milenovici
9. Dan Luiza
10. Bradea Snejana
11. Luca Anda
12. Luca Alexandru
13. Barbu Alexandru
14. De Sabata Carla
15. Marta Adina
16. Magda Andrada
17. Popa Oana
18. Ghita Carina
19. Palcu Alexandru
20. Poloca Denis
21. Avramescu Tudor
22. Trasca Andreea
23. Fratila Andreea
24. Orasteanu Roxana
25. Gherman Emanuela Diana
26. Nedelia Alex

Aceasta este lista finală pentru practica la Sibiu:
1. Cîciu Ioana
2. Bradea Snejana
3. Dan Luiza
4. Fratila Andreea
5. Marta Adina
6. Magda Andrada
7. De Sabata Carla
8. Popa Oana
9. Orasteanu Roxana
10.Luca Anda
11.Ghita Carina
12.Trasca Andreea
13.Milenovici Iasmina
14.Budau Robert
15.Avramescu Tudor
16.Ocolisan Bogdan
17.Barbu Alex
18.Plesa Ovidiu
19.Capucean Silviu
20.Luca Alex
21.Domokos Attila
22.Cristescu Calin
23.Poloca Denis
24.Palcu Alexandru

25.Trofin Alexandra
26.Gherman Diana
27.Talpa Evghenia
28.Melencu George
29.Nedelia Alex

30.Hurmuz Raluca (an1)
31.Prada Francesca (an1)

Primii 24 au prioritate, dar DACĂ NU CONFIRMĂ PÂNĂ LA ORA 20, PRIN INTERMEDIUL FORMULARULUI DE MAI JOS, ÎŞI VOR PIERDE LOCUL!

confirmari-01

Ne-au fost acordate încă 10 locuri pentru practica la Muzeul Satului Sibiu! Sunt deci 25 de locuri în total!

Pentru că lista finală pentru ASTRA trebuie trimisă cel târziu vineri, mai aveţi timp până AZI, ORA 24.00 să vă înscrieţi în această practică!

Mâine vom publica pe blog lista cu selecţia finală, iar apoi va trebui să confirmaţi prezenţa în maxim 12 de ore! (PÂNĂ LA ORA 20!) Cei care nu confirmaţi, veţi fi înlocuiţi de alţi colegi, în aşteptare.

Revenim deci mâine cu lista pentru ASTRA!

1,000 Little Hammers

Contextual Library

arhitectura5tm

atelier proiectare an 5 F.A.U.T.

I TM

Pagina anului 1 de la Facultatea de Arhitectura Timisoara